Why Choose Us

 

 

Neden Kereste Yapı Tedarikini Seçmelisiniz?


Brainerd Lakes bölgesinde merkezi bir konumdayız. Brainerd, Bay Lake bölgesi, Deerwood, Garrison, Crosby/Ironton, Aitkin, McGregor, Emily veya Minnesota'nın herhangi bir yerinde hizmet veriyoruz. Timber Building Supply, yeni evler/kabinler, ev geliştirme, pencereler, güverteler, hangarlar, garajlar, direk ahırları, inşaat ve müteahhit ihtiyaçları, kereste, beton ürünler ve çok daha fazlası için malzeme sağlayan tam hizmetli bir kereste deposudur!

DESTEK


Timber Building Supply'de ilişkilere değer veriyoruz. Başarılı olmak için memnun müşterilerden ve tavsiyelerden tekrarlanan işlere güveniyoruz. Odak noktamız, sorularınızı yanıtlamak için bilgili personele sahip olmamızı sağlamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak uzaklaştığınızdan emin olmaktır. Ayrıca birçok saygın müteahhitle güçlü iş ilişkilerimiz var ve müteahhiti proje ihtiyaçlarınız için önerebiliriz. Size kolaylık sağlamak için kiralık ekipman ve teslimat sunuyoruz. Yapı malzemelerinin yanı sıra, tüm yapı ve donanım ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olmamızı sağlayan bir ACE Donanım mağazasıyız.

KALİTE


En kaliteli ürünleri sunuyoruz ve en yüksek kalitede keresteye sahip olduğumuzdan emin olmak için tedarikçilerimizle yakın çalışıyoruz. Bu kalite ve tutarlılık, iş modelimiz için çok önemlidir ve müşterilerimizle olan ilişkimizi güçlendirir.


TECRÜBE ETMEK
Projenizin türü veya kapsamı ne olursa olsun, karşılaştığınız herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacak deneyimli personele sahibiz. Büyük mağazaların profesyonelliği ve uzmanlığı ile küçük bir kasaba hissi sunuyoruz. Çalışanlarımızın çoğu, 15 yılı aşkın bir süredir Timber Building Supply firmasında çalışmaktadır. İnşaat malzemeleri, sıhhi tesisat, boyalar ve elektrik malzemeleri konusunda uzmanlarımız var.

SERGİ SALONU
Ekranlarımıza dokunmak ve görüntülemek için uğrayın. Pencereler, kapılar, dış cephe kaplaması, iç duvar kaplamaları, taş, boya/lekeler ve çok daha fazlasını içeren ürünlerimizi sergileyen çeşitli malzeme, renk ve dokulara sahibiz. Karıştırmak ve eşleştirmek için seçenekler arayan ev sahibi veya müteahhit olsun, karar vermede yardımcı olmak için sergiliyoruz. Referans veya karşılaştırma için eve götürülecek numuneler ve renk çipleri de vardır. Marvin Windows and Doors, Integrity Windows and Doors, Thermo-Tech, Larson, James Hardie, LP® SmartSide®, Trex®, Rollex, Malarkey, GAF dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tanıdığınız ve güvendiğiniz tüm önde gelen üreticilerin ürün gruplarını sunuyoruz. ve çok daha fazlası. Yerinde geniş bir kereste seçeneklerimiz var ve ihtiyacınız olan her şeyi özel sipariş verebiliriz.

Tüm donanım ve bina ihtiyaçlarınız için hedefiniz olmayı çok isteriz!